FAQ

(zbiór najczęściej zadawanych pytań)

Na jakim terenie pracujecie?

Mieszkamy w Piotrkowie Trybunalskim . Jesteśmy wyjątkowo mobilną ekipą i można nas często spotkać pomiędzy Opocznem Łodzią Bełchatowem a Częstochową . Jesteśmy jednak w stanie dojechać dla Was w każde miejsce i filmy tworzymy na terenie całego kraju i nie tylko .

Czy spotykacie się z Parą Młodą przed ślubem?

Zawsze spotykamy się w celu omówienia nie tylko szczegółów dnia i szczegółów technicznych, ale również opowiadamy o naszym warsztacie i wysłuchujemy tego co szczególnie Parze przypada w naszych filmach do gustu. Chcemy, żeby film był dokładnie taki o jakim Para marzy, a jak wszyscy wiemy – powtórki z dnia ślubu nie będzie!

Ile osób będzie zaangażowanych w film i zdjęcia?

Jeżeli wybierają Państwo pakiet film + zdjęcia, podczas całego dnia są trzy osoby (fotograf + dwóch opertorów filmowych ). Dwóch opertorów filmowych, wtedy zawsze jest więcej ujęć z różnych perspektyw i złapanych ulotnych chwil.

Jak zarezerwować termin ?

Rezerwacja terminu odbywa się poprzez podpisanie umowy i wpłacenie zaliczki. Jeśli Para Młoda mieszka w znacznej odległości od nas preferujemy podpisanie dokumentów i wysłanie podpisanej umowy pocztą lub mailem (skan).

Co otrzymujemy w pełnym pakiecie

Otrzymujecie fotoksiążkę w formacie 25x25cm , film i zdjęcia na pendrivie w okolicznościowym opakowaniu oraz płytę DVD

Jakiego sprzętu używacie?

Do filmowania używamy dwóch aparatów bezlusterkowych zapewniających jakość Full HD i 4K. Do fotografii natomiast używamy lustrzanek firmy Canon oraz całej gamy obiektywów do różnych sytuacji.

Czy obrabiacie zdjęcia? Czy możemy dostać wszystkie, nieobrobione zdjęcia?

Zdjęcia wykonujemy w formacie RAW (tzn. cyfrowy negatyw), a następnie poddajemy autorskiej obróbce i oddajemy Wam w najwyższej jakości plikach JPEG. Dzięki temu dostajecie unikalne zdjęcia w charakterystycznym dla nas stylu. Nie ma możliwości otrzymania od nas wszystkich plików RAW. Pamiętajcie jednak, że wiemy jak ważny jest do dla Was dzień i oddane przez nas pliki – zwykle w ilości ok. 400 zdjęć, choć zależy to od przebiegu dnia – w zupełności wystarczą, by oddać atmosferę tego wydarzenia oraz uwiecznić ludzi.

Kiedy możemy umówić się na plener i jak długo trwa taka sesja?

Najlepiej jest umówić się na sesje plenerową już po ślubie – Para Młoda jest mniej zestresowana i mamy więcej czasu, by zrobić Wasze wymarzone zdjęcia. Wspólnie wybieramy dogodny termin, trzeba jednak zachować pewną elastyczność ze względu na pogodę. Na sesję trzeba przewidzieć około 2-3 godzin, jednak w wielu przypadkach czas ustalany jest indywidualnie, zależnie od pomysłu.

Jaki jest czas oczekiwania na film?

Czas oczekiwania na film to od 1 do 2 miesięcy. Jest to uzależnione od terminu ślubu jak i ilości zleceń.

© 2021 Wszystkie prawa zabronione. | Wykonanie: ZakupStrone